НЕ ВСТИГ ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ НА ВСТУП?

Чи мріяв ти про навчання в Таврійському національному університеті імені В. і. Вернадського? Прогаяв шанс подати документи? Не хвилюйся, ми маємо для тебе чудову новину!

ВСТУПНА КАМПАНІЯ ТРИВАЄ!
Передбачено декілька чергових сесій реєстрації заяв вступників:
  • з 01 вересня до 14 вересня (включно),
  • з 15 вересня до 28 вересня (включно),
  • з 29 вересня до 12 жовтня (включно) ,
  • з 13 жовтня до 26 (включно) ,
  • з 27 жовтня до 09 листопада (включно) ,
  • з 10 листопада до 27 листопада (включно).
Додатковий набір стартував для всіх спеціальностей на здобуття освіти в Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського. Тепер ти маєш додатковий шанс стати студентом одного з кращих ЗВО столиці.
Чим ми можемо тебе порадувати:
  • Можливість вступу на освітні ступені бакалавр, молодший бакалавр та магістр.
  • Висококваліфікований науковий колектив.
  • Сучасне обладнання та навчальні приміщення.
  • Широкий спектр спеціальностей для вибору.
  • Можливості для особистого та професійного розвитку.
Навчання у Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського – це шлях до якісної освіти та фундамент твого щасливого майбутнього!
Не втрачай часу, готуй документи та не упусти унікальну можливість вступу в другу хвилю зарахування на навчання!
Бажаєш доєднатися до Таврійської родини? Зв’яжись з нами, і ми готові тобі допомогти на кожному етапі з кожним кроком в напрямку до знань та успіху.

Телефонуй за номером: +38 (044) 529-00-58; +38 (096) 488-54-86 та отримай консультацію. Або пиши нам на електронку: pk@tnu.edu.ua

Не відмовляй собі у можливості змінити своє майбутнє. приєднуйся до нашої успішної та амбітної Таврійської родини! Змінюємо світ разом!