ПРАКТИКО-ОРІЄНТОВАНІ СТУДІЇ: ЕКСКУРСІЯ НА ТЕЛЕКАНАЛ “ПРЯМИЙ”

23 вересня таврійці отримали надзвичайну можливість розширити свої знання та практичний досвід, відвідавши телеканал “Прямий”. Під час цього заходу студенти-журналісти мали нагоду поглибити своє розуміння процесів, що відбуваються за кулісами телевізійного виробництва. Протягом години студенти ознайомилися з робочим процесом на телеканалі, спостерігали за роботою журналістів, телеведучих, операторів і редакторів. Цей візит дав можливість не лише пізнати теоретичні аспекти журналістики, але й побачити, як телекана виглядає зсередини. Для студентів ця подія стала важливим кроком вперед у їхньому професійному зростанні, надихнула на подальше вивчення журналістської майстерності та дала можливість побачити, яким чином журналісти допомагають сформувати загальну інформаційну картину світу через призму медіа.

Своїм досвідом роботи з таврійцями поділився випускаючий продюсер телеканалу Віталій Захаров. Вдалося поспілкуватися з ведучою новин, звукорежисером та спостерігати роботу фахівців у ньюзрумі.