ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ: ЄДИНОМУ ПЕРЕМІЩЕНОМУ З КРИМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТУ ЗАГРОЖУЄ ЛІКВІДАЦІЯ

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості 24 січня 2024 року на на прес-конференцію щодо захисту єдиного переміщеного національного кримського університету як #ТНУ ім. В.І. Вернадського
ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?
     Вчена рада НТУ імені В. І. Вернадського вважає пропозиції МОН до уряду України про реорганізацію Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського шляхом приєднання його до Національного університету «Києво-Могилянська академія» – ліквідацією навчального закладу зі сторічною історією і єдиного кримського ЗВО національного рівня, підконтрольного Україні.
     Серед небагатьох знакових інституцій, що укорінюють Крим в українському контексті, – Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського – єдиний заклад вищої освіти, який після анексії АР Крим, було переміщено в м. Київ.
Керівництво Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського звернулось із офіційним листом до Міністра освіти й науки України із закликом про збереження Університету.
Закликаємо медіа приєднатись до відкритої дискусії про захист університету