ШАНОВАНА ГОСТЯ СТУДЕНТІВ-ЖУРНАЛІСТІВ

18 вересня 2018 року до Таврійського національного університету імені Вернадського завітала заслужена журналістка України, телеведуча, суспільний діяч, публіцист, перший заступник Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення і просто чудова жінка Ольга Герасим’юк.

З перших хвилин пані Ольга підкорила серця присутніх, сказавши: «Я не буду читати вам лекцію, а просто хочу поспілкуватися з вами»! Це ж так чудово, коли ти можеш дізнатися відповідь саме на ті питання, які тебе цікавлять. Не тільки слухаєш, а ще й висловлюєш власну думку. Особливо цій зустрічі раділи студенти-журналісти, адже кожен з них отримав багато важливих порад, які в майбутньому обов’язково стануть у нагоді. «Сенсацію можна зробити з будь-чого, а як це зробиш ти – вирішувати тобі», – каже Ольга Герасим’юк.

Енергії цієї жінки вистачило для всіх! Пані Ольга розповіла цікаві історії з власного творчого життя, відповіла на численні запитання.

Приємно спілкуватись з такою позитивною, енергійною і талановитою людиною!

Аліна Тисевич,
студентка спеціальності «Журналістика»