ШАНС СТАТИ ЩЕ КРАЩИМ!

Таврійський національний університет продовжує розвиватись. Нова міжнародна конференція – тому доказ!

На початку вересня у стінах нашого університету відбулася І Українсько-Арабська конференція з вищої освіти під патронажем Його Величності Принца Саудівської Аравії, яка проводилась 3-ма мовами (українською, арабською та англійською).

З вітальним словом виступили: в. о. ректора Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського проф. В. П. Казарін; Його Високість Принц Файсал Аль Сауд; доктор Аль Сулейман, співголова заходу, речник Його Високості Принца.

З промовами також виступили: заступник Міністра освіти і науки України Р. В. Греба; інспектор Британської комісії ASIC Дж. Бостон; ректор Національної академії управління проф. С. А. Єрохін; директор Центру ісламських досліджень Острозької академії М. М. Якубович; голова Духовного управління мусульман України Шейх Саід Ісмагілов, а також директор Видавничого дому “Адеф-Україна” А. О. Істоміна.

Результатом конференції стало підписання Меморандуму між Його Високістю Принцем Файсалом Аль Саудом і Таврійським національним університетом імені В. І. Вернадського та вручення диплому Почесного доктора Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського Принцу Файсалу Аль Сауду.

Окрема подяка всім організаторам заходу за те, що дали можливість і студентам університету стати частиною цієї значущої події, спогади про яку, ще довго будуть з нами.

Марія Галасюк, студентка спеціальності «Філологія»
Фото − Дарії Юрченко, студентка спеціальності «Журналістика»