В Навчально-науковому гуманітарному інституті за ініціативи директора інституту Олександра Іляшка 15 березня відбулась публічна лекція на тему: «Спічрайтинг в політичній комунікації: психотехнології ефективного впливу».
Для студентів й викладачів університету майстер-клас провів член Асоціації політичних психологів України, дійсний член Європейської асоціації психотерапевтів, кандидат психологічних наук, РhD політтехнолог з досвідом роботи у США, Ізраїлі, Канаді, країнах ЄС, автор відомих праць «Основи міфодизайну», «По той бік правди. НЛП – як зброя інформаційно-пропагандистської війни», а також своєї нової книжки «Основи політичного спічрайтингу» – Всеволод Зеленін. Участь в заході також прийняла громадська організація «Школа медіа патріотів» – Євген Бондаренко. Громадське об’єднання, яке очолює Євген, має на меті експертне просування соціальних проектів і громадських ініціатив для розбудови інформаційного простору України.
Лекція надала можливість отримати студентам загальні уявлення щодо політичного спічрайтингу, зрозуміти технологію створення ефективних політичних текстів і публічних промов, а також зрозуміти, як необхідно виступати перед слухачами своїх політичних конкурентів. Важливим елементом майстер-класу було використання зв’язку лектора з аудиторією. Дискурсивний характер надав можливості задати питання й отримати відповіді на них часом неочікувані й нестандартні для аудиторії.
к.філос.н., доц. Тимошенко Т.С.
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/03/2_16.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/03/7_5-1024x512.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/03/1_22-1024x546.jpg)