СПІВПРАЦЯ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

Таврійський національний університет імені Володимира Івановича Вернадського ставить собі за мету створити умови для  навчання, де наші студенти можуть успішно розвиватися та навчатися, порядок і безпека є невід’ємною частиною студентського життя. Для досягнення цієї мети вкрай важливо співпрацювати з правоохоронними органами, зокрема поліцією, тому університет підтримує тісні зв’язки  з територіальними підрозділами поліції в м. Києві, ми постійно взаємодіємо та тримаємо руку на пульсі.
Поліцейські системно комунікують з громадою, проводять інформаційні заходи, навчання та консультують громадян з питань безпеки, співпрацюють з громадськими організаціями та залучають громадян до спільних зусиль у  питаннях забезпеченні безпеки. Головне завдання поліцейського полягає в забезпеченні громадського порядку, безпеки та захисту прав і свобод громадян.
Приєднатися до правоохоронних органів України можна за посиланням: