СТУДЕНТИ НА МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ UITT 2018 «УКРАЇНА–ПОДОРОЖІ ТА ТУРИЗМ»

30 березня 2018 р. студенти І курсу, спеціальності «Туризм» разом з куратором, доцентом кафедри економіки, підприємництва та природничих наук Савенко А.Є., у вільний від занять час, відвідали головну туристичну подію сезону весна-літо 2018 р. – міжнародну туристичну виставку UITT 2018.

Головна тема виставки UITT 2018 – рік гастротуризму в Україні. У виствці взяли участь 24 країни. Ми оглянули національні стенди Болгарії, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Кіпру, Куби, Словаччини, Словенії, Палестини, Туреччини, Тунісу, стенд регіону Каталонія, а також вітчизняних міст та регіонів. Ознайомилися з кращими туристичними пропозиціями провідних компаній.

Нам приємно було зустріти серед учасників виставки випускницю ТНУ імені В.І. Вернадського 2009 р. Кутафрину Наталю, яка сьогодні працює у сфері готельного бізнесу.

Виставка залишила яскраві враження та емоції.

Студенти гр. Туризм11