СТУДЕНТИ ТНУ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЗАБІГУ «ЗЕЛЕНА МИЛЯ – 2018»

NOVINI_9_0

Студенти Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського прийняли участь на Всеукраїнському забігу серед студентів «Зелена Миля – 2018»

До ініціативи долучилася молодь з населених пунктів всіх куточків України.

В цьогорічному забігу взяли участь 30 тисяч студентів з майже 300 вишів України. Зокрема, у Києві бігли 1000 студентів із різних вишів столиці. Учасники стартували з центральної локації на Трухановому острові, дистанція сягала 1609 м. Про це повідомляє Укрінформ.

З метою пропаганди здорового способу життя та захисту навколишнього середовища акцію організували Спортивна студентська спілка України, Міністерство освіти і науки України, Національний олімпійський комітет України та Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України.

Перед забігом учасників привітали президент Національного олімпійського комітету України – Сергій Бубка, президент Спортивної студентської спілки України – Євгеній Імас, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції – Микола Мовчан, заступник міністра освіти і науки України, президент Української федерації учнівського спорту – Роман Греба, які разом із депутатами, громадськими діячами, керівниками ЗВО долучилися до забігу.

По завершенню пробігу, зірки та відомі діячі зі світу спорту розігрували подарунки. До акції долучилися Яна Клочкова, Сергій Бубка, Роман Греба та Євгеній Імас. Серед призів розіграли боксерські рукавички з автографом Олександра Усика, футбольні м’ячі з автографами зірок футболу України та Європи АндріяЯрмоленка, Руслана Ротаня, Дениса Гармаша, Євгена Коноплянки, Тараса Степаненка, Євгена Хачеріді, гандбольні і волейбольний м’ячі з автографами провідних спортсменів.