СТУДЕНТИ ТНУ В НАЦІОНАЛЬНОМУ БАНКУ УКРАЇНИ

У перший день весни студенти ННІ управління, економіки та природокористування, гр. ПТБД-11та Е-11 під керівництвом  куратора, доцента кафедри економіки, підприємництва  та природничих наук Савенко А.Є., здійснили екскурсію до Національного Банку України. Ми відвідали Музей грошей НБУ та Сховище №1 Державної скарбниці України.

Студентам було представлено унікальну колекцію пам’ятних монет України, сучасні банкноти та монети різних держав світу. На згадку про екскурсію кожен відкарбував сувенірну «монету» із зображенням Національного банку України.

У Державній скарбниці вразили злитки золота, срібла, платини та паладію. Ми оглянули експозиції українського бурштину, дорогоцінних та напів дорогоцінних каменів,колекцію холодної зброї, раритетні вироби декоративно-прикладного мистецтва: срібний посуд, старовинні вироби щоденного вжитку.

Висловлюємо щирі слова вдячності нашим екскурсоводами за високопрофесійні екскурсії та відповіді на численні питання.