СТУДЕНТИ В ГЕОЛОГІЧНОМУ МУЗЕЇ НАН УКРАЇНИ

Студенти ННІУЕП спеціальностей «Екологія» та «Науки про Землю» І, ІІ курсів отримали унікальну можливість – проводити  заняття з дисциплін «Загальна геологія», «Основи мінералогії та петрографії», «Геохімія сфер Землі» та «Географія ґрунтів з основами ґрунтознавства» у Геологічному музеї Національного науково-природничого музею НАН України.

Національний науково-природничий музей НАН України є одним із найбільших науково-природничих музеїв світу, найбільшим природничим музеєм та провідною науковою установою України. Студенти можуть використовувати численні фактичні матеріали, у фондах Геологічного музею – близько трьох тисяч колекцій (понад 60 тис. зразків), а також навчальні макети, карти.

Заняття проводять Завідувач Геологічного музею, д.г.н., проф. Деревська Катерина Ігорівна.

Студенти гр. НПЗ–11