Уявіть собі сонячне узбережжя Південної Італії, де ви насолоджуєтеся неймовірними смаками, ароматами та гостинністю.
Для студентів Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського це не мрія, а реальність завдяки проєкту EuroEst-2024, організованому спільно з Асоціацією “Середземноморський союз шеф-кухарів UCM-Italy”.
Цей унікальний проєкт надає студентам спеціальності “Готельно-ресторанна справа” неперевершену можливість отримати практичний досвід у справжньому італійському ресторанному бізнесі.
Для студентів Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського це не мрія, а реальність завдяки проєкту EuroEst-2024, організованому спільно з Асоціацією “Середземноморський союз шеф-кухарів UCM-Italy”.
Цей унікальний проєкт надає студентам спеціальності “Готельно-ресторанна справа” неперевершену можливість отримати практичний досвід у справжньому італійському ресторанному бізнесі.
Переваги щодо участі в EuroEst-2024?
Професійний розвиток та вдосконалення мовленнєвих навичок:
Студенти мають можливість працювати в престижних закладах готельно-ресторанного бізнесу Італії, вивчати секрети приготування автентичних італійських страв під керівництвом досвідчених шеф-кухарів.
Спілкування з місцевими жителями та колегами допоможе значно покращити володіння мовою.
Студенти мають можливість працювати в престижних закладах готельно-ресторанного бізнесу Італії, вивчати секрети приготування автентичних італійських страв під керівництвом досвідчених шеф-кухарів.
Спілкування з місцевими жителями та колегами допоможе значно покращити володіння мовою.
Сертифікат італійської кулінарної школи:
успішне завершення практики забезпечить студентам сертифікат від італійської кулінарної школи, що підтвердить їхні знання та навички в галузі гастрономії і відкриє двері до міжнародної готельно-ресторанної індустрії.
Кар’єрний зліт:
здобутий досвід і знання стануть міцною основою для професійного зростання у сфері готельно-ресторанного бізнесу та туризму. Сертифікати відкриють нові можливості для кар’єрного старту в улюбленій галузі.
Насичена та пізнавальна практика:
літня практика в Італії проходить у теплій та дружній атмосфері, що допомагає студентам глибше зрозуміти свій вибір професії, засвоїти багато корисної інформації та відпочити, насолоджуючись новими враженнями.
EuroEst 2024 – це не просто проєкт, а спосіб змінити життя молодих людей, дати їм можливість поглибити свої знання та відкрити для себе світ гастрономії.
Ми віримо, що цей досвід стане важливим етапом у кар’єрному розвитку наших студентів і допоможе їм реалізувати свій професійний потенціал.
Проєкт EuroEst 2024 – це результат співпраці Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського та Асоціації “Середземноморський союз шеф-кухарів UCM-Italy”, спрямований на підготовку майбутніх лідерів у галузі готельно-ресторанного бізнесу та туризму.
Бажаємо успіхів нашим студентам! Віримо, що майбутнє гастрономії буде в руках цих талановитих молодих фахівців!
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/448993917_982864803845160_6642741962263448035_n-768x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/449060307_982863387178635_1439000937745642691_n-767x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/449053103_982863800511927_6673507382484601253_n-1024x768.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/449057356_982864073845233_4084193167880941629_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/448995674_982864260511881_7129449816603946290_n-769x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/449054017_982864583845182_4671222496622014911_n-768x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/449054653_982864007178573_8476480283827340469_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/449053988_982864427178531_2519486281108469969_n-769x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/449055070_982864503845190_6839544825736743214_n-768x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/449152454_982863677178606_5857001078004665744_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/449055259_982864330511874_5029079345065374221_n-769x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/449052942_982864790511828_127230492551212252_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/448997187_982863553845285_4112136737673229133_n-838x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/449159070_982863290511978_6287324851597788782_n.jpg)