ВІДБУЛАСЬ ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ «КИЇВ ТА КИЯНИ У ВИРІ ЗАГАДОК ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ»

7 грудня 2023 року в Таврійському національному університеті імені В.І.Вернадського відбулася захоплива гостьова лекція на тему «Київ та кияни у вирі загадок Другої світової війни».
Навіть несприятлива погода – звук сирен, повітряна тривога й сніг – не завадили студентам кафедри філософії та історії, кафедри публічного та приватного права, зустрітися з надзвичайно цікавим та видатним дослідником Києва Олександром ОЧЕРЕТЯНИМ.
     Під час спілкування студенти отримали неймовірну можливість розкрити таємниці міста та дізнатися про загадкові куточки Києва, які до цього часу залишалися невідомими багатьом.
Вже вдруге такі заходи дозволяють студентам та учасникам події поглиблювати свої знання про минуле столиці, відкриваючи нові аспекти історії.
     Висловлюємо щиру подяку, Олександру Очеретяному, за пізнавальну лекцію, а також Управлінню туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації за надзвичайну можливість зануритися в історію таємничого Києва.
Уклінно дякуємо, Збройним силам України за мирне небо!!!