ВІДБУЛАСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ПРАКТИЧНІ ПИТАННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ І ВІДНОВЛЕННЯ ОБ’ЄКТІВ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ”

Упродовж 16-17 листопада 2023 року у Навчально-науковим інститутом муніципального управління та міського господарства Таврійського національного університету імені В. і. Вернадського, ВСП “Київський фаховий коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В. і. Вернадського”, ГО “Асоціація фахівців цивільного захисту”, ТОВ “Інженерно-технічний центр “МІКС” було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Практичні питання функціонування і відновлення об’єктів муніципальної інфраструктури та промисловості України в сучасних умовах”. Із вітальним словом до учасників конференції звернулися помічник ректора к.е.н. Бойченко Олег Климентійович, директор Навчально-науковим інститутом муніципального управління та міського господарства д.т.н, професор Володимир Борисович Кисельов, та директор навчально-наукового інституту управління економіки та природокористування д.держ.упр, професор Горник Володимир Гнатович,. Надалі, були заслухані доповіді учасників конференції, які супроводжувалася активним обговоренням актуальних проблем, пов’язаних із тематикою конференції.