ВІДКРИТТЯ ТРАНСКОРДОННОГО ЦЕНТРУ ДІАЛОГУ КУЛЬТУР У КОВЕЛІ

30 листопада, у Всесвітній день захисту інформації, до Таврійського Національного Університету завітала парламентський кореспондент та ведуча програми «Вікна-новини» на телеканалі СТБ Юлія Янчар.

Зустріч була справді цікавою і не тільки студентамжурналістам – присутніми були й студенти інших спеціальностейа також директор Інституту філології та журналістикипрофесор Кузьміна Світлана Леонідівна та Турян Олександр Володимирович – доцент і колега запрошеної гості.

Юлія Янчар одразу знайшла підхід до студентів – ділилася власним життєвим досвідомрозповідала про найтяжчі свої ефіри, як увійти в професію журналіста та й взагалі про необхідність загальної ерудиціїмотивувала до роботи і час від часу жартувалаДо кінця лекції бар’єр «лектор-студент» був уже вщент зруйнований, слухачі ставили свої запитання, а журналістка щиро і правдиво відповідала.
Зустріч обговорювали по її завершенні до кінця дня, а Юлія пообіцяла прийти ще.