ВІДВІДИНИ ЦЕНТРУ ПСИХІАТРИЧНОЇ ПІДТРИМКИ МВСУ

Студенти Навчально-наукового гуманітарного інституту 19 лютого 2020 року  відвідали Центр психіатричної підтримки МВСУ де мали можливість побачити роботу психологів та психіатрів в “польових” умовах. Працівники даного закладу були привітні та любязні. Продемонстрували обладнання для перевірки відповідності протікання психічних процесів при працевлаштуванні на професії, діяльність яких повязана з небезпекою. Розповіли про свою роботу, ділилися фаховими знаннями та професійними навичками, зазначишви при цьому важливість та необхідність у сьогоденні їх спеціалізації, особливо при реабілітації та адаптації правоохоронців та військовослужбовців, які проходили службу у зоні конфлікту. Дякуємо Центру психіатричної підтримки МВСУ.