ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ОСОБИСТИЙ БРЕНД У РОБОТІ ЗІ СВІТОВИМИ МЕДІА. ЗУСТРІЧ ІЗ ЖУРНАЛІСТОМ ВОЛОДИМИРОМ БІРЮКОВИМ

Володимир Бірюков: Історія (не)відомого журналіста
6 травня 2024 року, студенти Таврійського національного університету імені Вернадського мали можливість зустрітися онлайн з цікавою та медійною людиною, Володимиром Бірюковим.


Володимир Бірюков – відомий український журналіст, теле- та радіоведучий, чий голос знайомий багатьом слухачам і глядачам. Його кар’єра, сповнена цікавих поворотів та несподіваних злетів, слугує чудовим прикладом того, як завдяки наполегливості, таланту та щирій любові до своєї справи можна досягти успіху.
До журналістики він хотів стати програмістом та археологом, на це його наштовхнуло захоплення до ігор. Але все сталося не як гадалося.
Важливу роль у житті  Володимира відіграла його сестра. Саме вона, захоплена своєю професією, поділилася з братом досвідом та порадами, заронивши в ньому зерно цікавості до цієї сфери.


Одним із знакових моментів у житті Володимира став конкурс для молодих журналістів, що оголосив журнал “Тінейджер”. Захоплений ідеєю поділитися своїми думками та враженнями, він написав репортаж про популярне на той час реаліті-шоу “Шанс”. Його робота не лише здобула перемогу в конкурсі, а й відкрила двері у світ журналістики.
Першим місцем роботи Володимира стало радіо, але там він мав псевдонім під яким і проводив ефіри. Саме тут він почав відточувати свої навички та вчитися майстерно володіти словом.


Незважаючи на жахливу війну в Україні, Володимир не лишається осторонь. Він активно підтримує свою країну різними способами: від донатів на ЗСУ та допомогу постраждалим до поширення інформації про війну та злочини росії на міжнародній арені.
На даний момент сума зібраних завдяки його зусиллям коштів сягає 5 мільйонів гривень. Ви можете долучитися до підтримки України, задонативши через спеціальний додаток, де щомісячно збираються кошти за принципом “або ти купуєш дві кави, або допомагаєш ЗСУ”.


“Щоб подолати вигорання, я шукаю натхнення у зміні обстановки, улюбленої музики та смачних ласощів, які я часто собі забороняю”, – ділиться він.


Історія Володимира слугує доказом того, що завдяки наполегливості, вірі у себе та щирій любові до своєї справи можна досягти значних успіхів, навіть у складні часи.