Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

Всеукраїнської науково-практичної конференції

«ПРАКТИЧНІ ПИТАННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ

І ВІДНОВЛЕННЯ ОБ’ЄКТІВ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА

ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

В СУЧАСНИХ УМОВАХ»,

яка відбудеться 16 – 17 листопада 2023 року

у навчально-науковому інституті муніципального управління та міського господарства

Таврійського національного університету

імені В. І. Вернадського

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ:

1. Діяльність органів влади, державного управління та місцевого самоврядування з метою збереження і відновлення міської інфраструктури, промислової і житлової забудови територій.
  2. Діяльність закладів вищої освіти в сучасних умовах.
  3. Перспективи розвитку міської інфраструктури і забудови післявоєнного періоду.
  4. Екологічна і техногенна безпека. Охорона водного і повітряного басейнів. Утилізація відходів.
  5. Розумні технології в міському господарстві.
  6. Сталий розвиток та повоєнне відновлення економіки.
  7. Принципи зеленої післявоєнної відбудови України.
  8. Цифровізація діяльності муніципалітетів та ЖКГ.
  9. Програмне, технічне та інформаційне забезпечення діяльності муніципалітетів та ЖКГ.

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ

українська, англійська.

Участь у роботі конференції безкоштовна.

Всі учасники конференції отримають програму конференції, збірник тез та сертифікат учасника конференції (12 години участі | 0,4 ECTS credits).

ВАЖЛИВІ ДАТИ

Прийняття Заявки учасника, Тез доповіді – до 10 листопада 2023 року.

Початок Конференції – 16 листопада 2023 року

Форма участі у конференції: очна, дистанційна (онлайн виступ), заочна (лише публікація тез)

З усіх технічних питань звертатися до Робочої  групи з організації і проведення конференції:

Тел.:  +38 (066) 363-09-21 (viber, whatsapp, telegram)

E-mail: conf_nnimu@tnu.edu.ua

Адреса: 01042, м. Київ, вул. Джона Маккейна, 33, ст. м. «Звіринецька» (раніше «Дружби Народів»)

Електронні версії Програми та Збірника матеріалів конференції буде розміщено на сайті університету: https://tnu.edu.ua/naukovi-zahodi/

ЗАПРОШЕННЯ