ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ “АНТИКОЛОНІАЛЬНИЙ ДИСКУРС У СУЧАСНОМУ НАУКОВО-МЕДІЙНОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ ЯК ПЕРЕДУМОВА РЕІНТЕГРАЦІЇ КРИМУ”

Шановні колеги!

Навчально-науковий інститут філології та журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського запрошує науковців, здобувачів вищої освіти вітчизняних та закордонних закладів вищої освіти, філологів та журналістів-практиків взяти участь у засіданні Круглого столу “Антиколоніальний дискурс у сучасному науково-медійному просторі України як передумова реінтеграції Криму”, який відбудеться в рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського до 105-ї річниці від заснування Університету.

Результатом спільної роботи має стати пошук рішень актуальних проблем сучасної філології, соціальних комунікацій в Україні та світі, а також публікація результатів досліджень, надання сертифікатів кожному учаснику.

Дата та час: 19 жовтня 2023 року

Місце проведення: Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського м. Київ вул. Джона Маккейна, 33

Детальна інформація за посиланням:

tnu.in.ua_philo_info (1).pdf

Будемо раді бачити Вас серед учасників Круглого столу! До зустрічі!

З повагою, Оргкомітет Круглого столу “Антиколоніальний дискурс у сучасному науково-медійному просторі України”