ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ТАВРІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В.І. ВЕРНАДСЬКОГО З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ 105-Ї РІЧНИЦІ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Дорогі друзі та шанові колеги!
Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського з нагоди святкування 105-ї річниці нашого Університету. Конференція відкрита для науковців, студентів, викладачів, і всіх, хто цікавиться актуальними питаннями науки та бажає поділитися своїми дослідженнями та ідеями! Приєднуйтеся до нас та візьміть участь у цій захоплюючій науковій події, яка єднає силу, розум та талант, які Ви вкладаєте у свою щоденну наукову роботу.
Будемо раді бачити всіх охочих! До зустрічі на конференції! Разом до Перемоги!
Організаторами наукової події є Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, Професійно-технічний університет науки та технологій Гуанджоу, Коледж технологій та бізнесу Гуанджоу, Академія економічної освіти Молдови та Інститут імені Юнуса Емре в Києві.
Форма проведення – змішана.

Вектори роботи конференції:
1. 105 років Таврійському національному університету імені В.І. Вернадського: досвід та перспективи розвитку.
2. Сучасний університет із класичними традиціями: реформи та виклики.
3. Правовий розвиток ЗВО у воєнний і повоєнний період.
4. Проблема української національної ідентичності в житті та творчості В.І. Вернадського.
5. Особливості психологічного супроводу, реабілітаційні методики для студентів з окупованих територій.
6. Соціокультурний та політико-історичний розвиток України в умовах російської агресії.
7. Розвиток туризму та індустрії гостинності в повоєнний період.
8. Актуальні проблеми теорії і практики права, управління та врядування у воєнний і повоєнний період.
9. Вплив російської агресії на розвиток мистецтва в Україні.
10. Русифікація та винищення мов корінних народів: проблема збереження культурної і мовної ідентичності населення Криму та Чорноморського регіону.
11. Євроінтеграційні процеси в мовному питанні.
12. Теоретичні і практичні питання та шляхи реалізації щодо енерго- й ресурсозбереження, енергоефективності в галузях промисловості, міського господарства та комунальної теплоенергетики.
13. Інформаційна та кібербезпека у воєнний і повоєнний період.

Для участі в заході необхідно до 10 жовтня 2023 року (включно) заповнити заявку та надіслати на відповідну електронну скриньку тези доповідей.
Більш детальна інформація: https://cuesc.org.ua/anonsi/konf_tnu_105/