ЗУСТРІЧ “ВІДКРИТА ЄВРОПА – ВІДКРИТА ДЛЯ ВСІХ!”

16 травня о 13.30 в актовій залі ТНУ відбудеться

Зустріч “Відкрита Європа – відкрита для всіх!”

із делегацією Нідерландів і Чехії

У Програмі зустрічі:

1. Основні тенденції освіти в Європі (на прикладі Нідерландів) —

Еуард Франц Піетер Сміт – президент ГО “Європейська академія освіти”

2. Можливості участі українських студентів у міжнародних проектах, включаючи грантові

Оксана Гамалей-Сміт — директор об’єднання Слов’янських шкіл

Нідерландів, керівник міжнародного проекту

“Відкрита Європа – відкрита для всіх!” (Чехія)

3. Всеукраїнська та міжнародна діяльність ГО “Європейські інновації для молоді”

Любов Іванова — президент міжнародної ГО “Європейські інновації для молоді”

4. Творча зустріч із молоддю

Денніс Сміт, закордонний українець, Нідерланди

Хьюго Хауферт , Чехія

Денніс Сміт — вокаліст, грає на фортепіано, ударних. Чемпіон Нідерландів з бальних танців (2013, 2014). Студент консерваторії (з 2014 р. )— естрадний вокал; кларнет (2016). Волонтер (2015-2017) дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Артек-Буковель” (Україна) та “Артек-Semmering” (Австрія). Працює арт-менеджером КІДс-шоу (Нідерланди) та фестивалю дитячої творчості “Stars of BENELUX” (Нідерланди-Бельгія). З 2018 р. Очолює ГО “SOCINNO” (social inovation and individeal development), Чехія. Виступає з концертами, член журі міжнародних конкурсів.

Хьюго Хауферт — учень гімназії м. Варнсдорф, Чехія. Переможець у номінації “Інструменталісти” ХV Міжнародного фестивалю-конкурсу творчості дітей та молоді “Арабески в Богемії” (квітень 2019 р. Чехія).