ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

В рамках співпраці Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського з Національним агентством з питань державної служби 17 квітня 2024 року відбулася зустріч начальника центрального міжрегіонального управління НАДС, доктора філософії зі спеціальності 281 публічне управління та адміністрування Іоліти Адамської з студентами, аспірантами та науково- педагогічними працівниками.
 
Під час зустрічі було обговорено ряд питань, а саме: сучасний стан публічної служби, формування кадрового резерву для державної служби, а також можливість стажування студентів здобувачів освіти ТНУ імені В. І. Вернадського в Національному агентстві з питань державної служби.
 
Також спікер наголосила на важливості вивчення іноземних мов, які значно розширюють професійні skills сучасного державного службовця.
 
Зустріч виявилася дуже продуктивною та плідною, вона відкриває нові горизонти співпраці між університетом і державними структурами. Такі ініціативи сприяють покращенню якості підготовки молодих спеціалістів та зміцненню публічної служби в цілому.