ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ПОЛІТОЛОГІВ З В. ЗЕНІНИМ ТА Є. БОНДАРЕНКО

4 квітня 2018 року студенти першого курсу, майбутні політологи завітали в гості до сучасних провідних фахівців, медіа-експертів: Всеволода Зеленіна, автора книги «По той бік правди: НЛП як зброя інформаційно-пропагандистської  війни», «Основи міфодизайну», а також з керівником проекту «Школа медіа патріотів» – Євгеном Бондаренко. Громадське об’єднання, яке очолює Євген, має на меті експертне просування соціальних проектів і громадських ініціатив для розбудови інформаційного простору України.

Студенти, разом з керівником к.ф.н., доц. Тимошенко Т.С. привітали Всеволода Володимировича з отриманням почесної нагороди – медалі «За наукові досягнення».

Дискусія-тренінг у форматі круглого столу пройшов за темою: «Формування суспільно-політичної свідомості в сучасному світі».