ЗУСТРІЧ В “КРИМСЬКОМУ ДОМІ”

14 жовтня 2023 року відбулась надзвичайно цікава зустріч в “Кримському Домі”, яка зібрала студентів і викладачів кафедри філософії та історії Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського разом із видатними політичними та громадськими діячами, активістами й керівниками молодіжних організацій України. Дискусії та обговорення окреслили низку актуальних важливих питань, які має вирішити держава, проведено в форматі теми заходу: “Крим – політична та культурна необхідність” В рамках дискусійного майданчика було представлено доповіді:
• Ахтема Сеітаблаєва – директора “Кримського Дому”.
• Георгія Зантарая – голови “Зе Молодіжки Києва”.
• Дервіша Халіля – голови “Зе Молодіжки Криму”.
• Євгена Бондаренко – голови відділу інформаційного забезпечення Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.
• Імрана Усеїнова – головного редактора медіа-агентства “QirimNews”.
• Фікрета Рефатова – співзасновника проєктно-освітньої платформи “Q HUB”.
Позитивний та конструктивний досвід від спілкування отримали всі учасники заходу. Такі події допомагають обмінюватися думками та знаннями, сприяють активному обговоренню нагальних питань, прийняттю важливих рішень. Бажаємо подальших успіхів у подібних ініціативах! До нових зустрічей!