Навчально-науковий інститут муніципального управління та міського господарства

Усі кафедри, що входять до складу Навчально-наукового інституту муніципального управління та міського господарства є базовими структурними підрозділами   Навчально-наукового інституту муніципального управління та міського господарства Таврійського національного університету  імені В. І. Вернадського. Діяльність інституту  спрямована на якісну підготовку й проведення освітнього процесу з врахуванням сучасних досягнень науки і практики в напрямах відповідних галузей знань. Кафедра автоматизованого управління технологічними процесами, кафедра загально інженерних дисциплін та теплоенергетики, кафедра комп’ютерних та інформаційних технологій має достатній науковий потенціал та проводить підготовку за такими спеціальностями:

• 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа;
  • 122 Комп’ютерні науки;
  • 123 Комп’ютерна інженерія;
  • 144 Теплоенергетика;
  • 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Підготовка фахівців, здатних застосувати математичні основи, алгоритмічні принципи в моделюванні, проектуванні, розробці та супроводі інформаційних систем і технологій; здійснювати розробку, впровадження і супровід інтелектуальних систем аналізу та обробки даних в організаційних, технічних, природничих та соціально-економічних системах. Мета реалізується через досягнення множини цілей навчання, а саме формування та розвиток загальних і професійних компетентностей з комп’ютерних технологій, що сприяють соціальній стійкості й мобільності випускника на ринку праці, отримання вищої освіти для розробки, впровадження й дослідження інформаційних систем та технологій, підготовка професіоналів, здатних проводити теоретичні та експериментальні дослідження в галузі комп’ютерних наук і сучасних інформаційних технологій; застосовувати методи оперативного та інтелектуального аналізу даних, машинного навчання, обробки надвеликих даних, моделювання і прогнозування, застосовувати сучасні методи і технології програмування в нових галузях науки, техніки та економіки.

У сучасному інформаційному суспільстві практичні навички та компетентності, знання інформаційних технологій, іноземних мов, управління документною інформацією, вміння здійснювати інформаційно-аналітичне прогнозування стають рушійною силою соціального та економічного прогресу. Фахівці з документознавства та інформаційної діяльності заповнюють відчутну прогалину в державних та бізнесових структурах нашої держави, що відкриває один з ресурсів для подальшого вдосконалення і розвитку нових економічних відносин та поліпшення рівня управління виробництвом.

Випускники Навчально-наукового інституту муніципального управління та міського господарства з інженерних спеціальностей  отримають актуальні професії, які дають можливість працювати у державних, комунальних або приватних підприємствах, науково-дослідних і проектних інститутах, в інспекціях (з енергозбереження, котлонагляді), місцевих і центральних органах управління, що відповідають за теплопостачання, енергозбереження, екологічний стан довкілля, енергоефективний менеджмент.

Кращі випускники зможуть працювати у складі відповідних кафедр, науково-навчальних лабораторій, дослідно-конструкторських і технологічних бюро та спеціалізованих підприємств, які будуть створені за сприяння Наукового парку.

Прийом заяв для вступу відбувається за напрямами підготовки фахівців освітнього ступеня “бакалавр”. Після отримання базової вищої освіти (бакалаврат – 4 роки) випускники зараховуються на конкурсній основі на навчання за програмами магістра).

ПОЛОЖЕННЯ про Навчально-науковий інститут муніципального управління та міського господарства

НОВИНИ ННІМУМГ

Ознайомча лекція із роботою Відділу оцифрування фондів Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського
Докладніше