СЕКТОР СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ ТА КУЛЬТУРИ

Структурний підрозділ вищого навчального закладу Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського Сектор студентського спорту та культури, є навчально-спортивним, культурним структурним підрозділом університету, який проводить діяльність, пов’язану із забезпеченням розвитку здібностей студентів, створенням необхідних умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля молоді, набуття навичок здорового способу життя, створення умов для поєднання навчання у вищому навчальному закладі та підготовки студентів до участі у спортивних, культурних та наукових заходах. Сектор студентського спорту та культури має відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення.

Основні завдання Сектору:

• Залучення студентів та співробітників університету до занять спортом;
  • Проведення навчально-виховної та спортивно-тренувальної роботи;
  • Підготовка кваліфікованих спортсменів серед студентів та працівників університету;
  • Організація та забезпечення участі спортсменів університету в спортивних змаганнях;
  • Підтримання та розвиток матеріальної бази;
  • Організація та проведення навчально-тренувального циклу;
  • Організація та проведення інформаційної та культурно-просвітницької діяльності;
  • Організація культурного відпочинку, розваг, концертів, театральних постановок;
  • Здійснення діяльності та надання платних послуг відповідно до чинного законодавства, статуту університету та положенням про Сектор.

У 2017 році Сектором засновано професійні команди з жіночого гандболу (Супер ліга) та баскетболу (І ліга), які постійно приймають участь у чемпіонатах України. Команди з футзалу, чоловічого та жіночого баскетболу регулярно приймають участь в Універсіадах України. Члени команди з академічного веслування залучені до складу молодіжної збірної України та приймають участь у європейських змаганнях.

Завідувач сектору студентського спорту та культури

РЕШЕТНІК Сергій Миколайович

Електронна адреса:
Телефон:
reshetnik.serhii@tnu.edu.ua

Інструктори-методисти:

Відповідальний за інформаційне наповнення сторінки: завідуючий сектором