ВИХОВНА РОБОТА КАФЕДРИ

Участь студентів кафедри слов'янської та романо-германської філології у роботі круглого столу: "Українська мова в публічному управлінні: інструменти для втілення"

26 жовтня 2023 року викладачі та студенти кафедри слов’янської та романо-германської філології були запрошені до участі в роботі круглого столу «Українська мова в публічному управлінні: інструменти для втілення», який до Дня української мови та писемності у форматі онлайн проводила Вища школа публічного управління. Під час заходу презентував свою діяльність Центр підвищення професійних компетентностей із державної мови, який представив навчальні програм та посібники, розроблені для сфери публічного управління.

Українські символи і студенти ННІ філології та журналістики Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського

У жовтні студенти спеціальності “Українська мова і література” кафедри слов’янської і романо-германської філології разом із викладачкою Коломієць О.В. відвідали майстер-клас “Виготовлення ековиробів із зображенням Родинного дерева або Дерева роду” на запрошення директорки видавництва “Слово Жінки” Ганни Земко. Проводила зустріч майстриня Наталя Грибельник, яка розповіла про значення символу, повідомила, що він є відображенням моделі Всесвіту та символізує поділ світу на підземний, земний та небесне царство, а Дерево роду, відповідно, символізує єдність минулого, теперішнього та майбутнього. Родинне дерево найчастіше вишивали на рушниках. Неймовірну атмосферу зустрічі створило жіноче коло та Олена Рабій, директорка бібліотеки імені М.В. Гоголя Голосіївського району м. Києва, яка люб’язно надала приміщення для проведення зустрічі.