ТАВРІЙСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПІДКЛЮЧЕНО ДО 13 БАЗ ДАНИХ EBSCO-HOST ДО 31.12.2020 Р.

Шановні колеги!

Наш університет централізовано підключено до 13 баз даних EBSCO-host до 31.12.2020. Передплата доступу до електронних ресурсів здійснена за рахунок гранту, який адмініструє ВГО Українська бібліотечна асоціація, офіційним партнером якої Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського став в 2020 році.

Доступ на території кампусу нашого університету здійснюється через URL https://search.ebscohost.com

Ознакою доступу є відсутність запиту імені користувача та паролю і вхід до пошукової системи.

Підключення забезпечує компанія Інформатіо, яка є агентом компанії Ebsco Information Service в Україні. З метою ефективного використання системи EBSCO-host компанія Інформатіо пропонує серію вебінарів, які будуть проходити у жовтні місяці. Перший вебінар планується на 1 жовтня.

Як тимчасовий захід (під час епідемії коронавірусу) користувачі нашого  університету зможуть віддалено входити в систему за паролем, який компанія Інформатіо передає нам під нашу відповідальність. Отримати ідентифікатор та пароль для віддаленого доступу для  пакету баз даних EBSCO можна у директора бібліотеки  під персональну відповідальність.