ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

20 квітня 2018 року Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського приймав гостей, а саме абітурієнтів.

В. о. ректора Володимир Павлович Казарін у своєму вступному слові загалом розповів про університет та його перпективи.

Майбутні студенти дізналися багато корисної інформації від представників кожного з інститутів щодо вступу до того чиіншого інституту. Цікаві відео та презентації допомогли наочно розповісти про історію «Таврійського» та про його теперішнє життя.

Інформаційна частина заходу чергувалася з розважальною: студенти співали, танцювали та жартували.

Після закінчення концерту абітурієнти мали можливість особисто поспілкуватися з керівниками інститутів та викладачами університету і поставити їм свої запитання.

Олександра Погребняк

Фото – Катерина Онищук