КАФЕДРА СЛОВ’ЯНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ: СТАРТ РОБОТИ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

Нещодавно представник кафедри слов’янської філології та журналістики Інституту філології і журналістики ТНУ імені В. І. Вернадського  Анжеліка Костянтинівна Досенко  презентувала спеціальність «061 Журналістика» майбутнім студентам, а сьогодні абітурієнтам, на «STEAM fest 2018», що пройшов у стінах Київського Палацу дітей та юнацтва.

Викладач розповіла про переваги навчання професії журналіста в ТНУ імені В.І. Вернадського: яскраві заняття та висококваліфікований професорсько-викладацький склад, цікаві та корисні зустрічі й майстер-класи провідних журналістів України.

Анжеліка Досенко також провела тренінг, під час якого майбутні абітурієнти опановували нові форми ведення блогу, змагались у вмінні розробляти стратегії просування себе та своєї сторінки у соціальних мережах за допомогою сучасних рекламних інструментів.