СТУДЕНТИ НА ВИСТАВЦІ ПРИСВЯЧЕНІЙ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

22 листопада 2018 р. студенти Навчально-наукового гуманітарного інституту відвідали Мистецький арсенал, у якому 21 листопада відкрилась виставка присвячена Революції Гідності.  Це міжнародний проект-дослідження, що об’єднує мистецькі й музейні інституції з України і Нідерландів. Понад 30 сучасних митців та мистецьких груп з 15 країн мовою інсталяції, живопису, мультимедій, відео та фото говорили про події революцій, аналізували революцію як суспільне явище. Особистий, критичний і ретроспективний погляд фокусується на особливій історичній події – Революції Гідності. На виставці також були представлені артефакти з фондів Національного музею Революції Гідності. Студенти були вражені експозицією виставки. В стінах Мистецького Арсеналу студенти  відкрили ще не пізнані виміри революційної стихії Майдану в ширшому контексті.