НАШІ СТУДЕНТИ НЕЙМОВІРНІ!

Дорогі студенти!

В цей важливий момент  бажаємо  висловити безмежну подяку кожному з вас за неймовірну активність та визначний внесок у нашу спільну боротьбу за збереження нашого Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського. Сьогодні наша країна стикається з внутрішніми і зовнішніми викликами. Та разом, ми зможемо перемогти ворога – як зовнішнього, так і внутрішнього. Ми маємо чудову команду з різноманітними знаннями та досвідом. Разом ми здатні досягти будь-якої мети.  Наша єдність та взаємопідтримка – це те, що робить нас сильними. Ваша відданість та рішучість заслуговують на найвищу похвалу. Спротив студентського колективу проти неправильних рішень з боку чиновників Міністерства освіти та науки є прикладом справжнього героїзму та віри у власну справу.

Ви продемонстрували справжню силу академічної спільноти,  Ви стали голосом університетської родини та національної освітньої системи.

Нехай ця об’єднана робота буде джерелом натхнення для нас усіх. Нехай наш Таврійський буде символом не лише вищої освіти, але й боротьби за права і свободу.  історія пишеться на наших очах, і ми стаємо її творцями.

Разом ми непереможні!

З любов’ю до України! ТНУ-Крим-Україна!