ПОСВЯТА ПЕШОКУРСНИКІВ У КИЇВСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ТАВРІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В.І. ВЕРНАДСЬКОГО

1 вересня – День знань, особливе свято,  на яке завжди з хвилюванням чекають у ВСП “Київському фаховому коледжі міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського”. Сьогодні  Коледж гостинно  зустрів своїх першокурсників – це неймовірно важливий момент у житті кожної  молодої людини, яка  обрала  новий шлях для навчання, щоб отримати безцінні знання, досвід, що стануть основою її майбутнього. Святкові заходи, урочиста посвята першокурсників у студенти,  проходили в актовій залі  Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського. З вітальним словом виступила директор коледжу Романова Маргарита Іванівна, яка побажала першокурсникам цікавого, насиченого яскравими подіями студентського життя. Її слова наповнили молодих людей ентузіазмом і надією на майбутнє. Музичним подарунком став яскравий виступ піаніста Володимира Чумаченко – Лауреата і переможця багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. Новачки з хвилюванням промовили клятву першокурсника, після чого в  кожній академічній групі окремо, їм вручили студентські квитки. Навчальний рік стартував!   Ми всіх вітаємо з початком навчального року! Пропонуємо переглянути фотозвіт заходу. Низький уклін усім, хто боронить наше життя, нашу землю і небо!