ОГОЛОШЕННЯ НА КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Центр підвищення кваліфікації

запрошує на

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ПІДГОТОВКИ

ДО ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ (ЄВІ)

З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ДЛЯ ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ

03.04.2023 – 20.06.2023

Ви мрієте про магістратуру, але є невпевненість щодо англійської мови. Тоді Вам саме до нас! Комфортне навчання, спілкування англійською, зручність виконання завдань, консультації і підтримка викладача підвищать Вашу самооцінку, забезпечать впевненість, і результат Вас приємно здивує! Не втрачайте свій шанс і реєструйтеся на курс підготовки до ЄВІ від ТНУ вже зараз!

Загальний обсяг програми — 98 год. / 3,3 кредити ЄКТС

Форма навчання — дистанційна з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Реєстрація відкрита до 31 березня 2023 р.

Початок навчання — 3 квітня 2023 р. Заняття 2 рази на тиждень по 2 академічні години (1 год. 20 хв.), протягом 12 тижнів.

Курси проводяться за рахунок коштів замовника на підставі договорів із фізичними та юридичними особами.

Вартість курсу — 1300 грн.

Профіль програми

Реєстрація

Після реєстрації за вказаною в анкеті адресою електронної пошти Вам буде надходити інформація з організаційних питань.