СТУДЕНТИ ННІ УПРАВЛІННЯ, ЕКОНОМІКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ВШАНУВАЛИ 32-РІЧНИЦЮ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

26 квітня 1986 року на квітучій Поліській землі сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ ст. – вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, біда увійшла в кожен дім, у кожне серце, опалила своїм чорним полум’ям мільйони людей.

У ННІУЕП пройшли  заходи присвячені роковинам аварії на ЧАЕС. Студенти провели збори, на яких вшанували  пам’ять загиблих ліквідаторів аварії, конкурс тематичних плакатів, у якому перемогли роботи Гришиної Наталі (гр. ГРС-11) та  Черепичник Катерини (гр. Економіка-11).

Студенти гр. Туризм-11 та ГРС-11 разом з куратором доц. Савенко А.Е. відвідали Національний музей Чорнобилю та переглянули документальний фільм «Інший Чорнобиль». У музей нас найбільше врази таблички з назвами населених пунктів, які зникли  внаслідок аварії.

Ми повинні пам’ятати про трагічні події 1986 року, щоб більше ніколи в Україні не сталось такого лиха, щоб наука слугувала тільки на користь людству.

Студенти гр. Туризм-11, гр. ГРС-11