ТАВРІЙСЬКИЙ НА ТРЕНІНГУ З УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ МЕДІАЦІЇ

1-3 березня 10 студентів Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, в рамках проекту «Displaced Universities Support Program», взяли участь в другому заключному модулі тренінгу з університетської медіації «Удосконалення навичок медіації».

Медіація – процес врегулювання суперечок завдяки третій особі, тобто медіатору.

Поїздка відбулася під керівництвом практичного психолога ТНУ імені В.І.Вернадського Ірини Ігорівни Нестеренко.

Метою даного тренінгу було створення центру медіації на базі університету.

Окрім ТНУ, на заході були присутні студенти Луганського національного аграрного університету.

Тренером виступила Лебідь Неля Костянтинівна, доцент кафедри практичної психології Київського університету імені Грінченка, кандидат психологічних наук, фасилітатор, медіатор.

Учасники пройшли короткий курс конфліктології, згадали, що таке «медіація» та розвивали навички медіатора практичними вправами. В останній день тренінгу представники двох університетів зібралися в команди та розробили схему створення та роботи центру.

Наприкінці двох модулів, учасники отримали сертифікати, які засвідчили проходження двумодульного тренінгу.

Олександра Погребняк