ВІДБУЛАСЯ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ТАВРІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО ВАЛЕРІЯ БОРТНЯКА З Т. В. О. ГОЛОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ЗІ СТАНДАРТІВ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ ВОЛОДИМИРОМ МОЗГУНОВИМ

20 квітня 2022 року ректор Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського Валерій  Бортняк, взяв участь в онлайн-зустрічі з т. в. о. Голови Національної комісії зі стандартів державної мови Володимиром Мозгуновим щодо обговорення актуальних питань співпраці та відновлення іспитів на рівень володіння державною мовою. На нараді були присутні представники спеціально уповноважених установ, що проводять іспити на рівень володіння державною мовою та представники апарату Національної комісії зі стандартів державної мови. Під час зустрічі були визначені основні засади відновлення діяльності спеціально уповноважених установ, що проводять іспити на рівень володіння державною мовою, створення безпечних умов проведення іспитів та важливість цих заходів для відновлення нашої країни.