ВІДБУВСЯ ЧУДОВИЙ КОНЦЕРТ «ВІДЛУННЯ БАРОККО»

21 березня 2024 року в Концертному залі Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського відбувся чудовий концерт “Відлуння барокко”.

В програмі концерту прозвучали шедеври класичної музики від витончених творів Антоніо Вівальді та Іогана Себастьяна Баха до емоційно зворушливих композицій Георга Фрідріха Генделя та Дмитра Бортнянського, які кожною нотою проникали  в серця присутніх в залі, нагадуючи про світ вишуканої краси і мистецтва.

В концерті прийняли участь студенти та викладачі ННІ  Донецька державна музична академія імені С. С. Прокоф’єва Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського:

• Камерний оркестр Донецької державної музичної академії імені Сергія Сергійовича Прокоф’єва під керівництвом Ольги Рябової,
  • Ольга Марченко (бандура),
  • Аліна Огороднік та Тетяна Фартушна (фортепіано) – клас викладача Владислава Мокрицького,
  • Анна Лозиченко (бандура) – клас викладача Ольги Марченко,
  • Назарій Кутишенко (скрипка) – клас доцента Олександра Глазунова,
  • Софія Гураш та Анастасія Прохорова (студентки 1-го курсу) – Людмила Попович (хореограф).

Кожний виступ талановитих виконавців вніс свою неповторну частинку у створення неймовірної атмосфери в Залі та залишив незабутні враження від концерту, надихаючи і даруючи слухачам світлі моменти в ці непрості часи.

Дякуємо всім учасникам за енергію, вміння та відданість мистецтву всупереч випробуванням,  незважаючи ні на що.

Нехай ваша незламність завжди буде вашим головним оберегом і джерелом сили!

Бажаємо подальших успіхів та нових творчих звершень!

Дякуємо Збройним Силам України за щоденну боротьбу! За кожен новий ранок! Слава Україні!

#культурнийфронт

#таврійськийнаціональнийуніверситет