ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ ЗНАНЬ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ РАЗОМ З ТАВРІЙСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО!

Ми запрошуємо абітурієнтів та їхніх батьків на навчання у престижному закладі вищої освіти з багатолітньою історією та відмінною репутацією. ⠀

У нашому Університеті представлено понад 50 освітніх програм, що відповідають найсучаснішим вимогам ринку праці. Незалежно від вашого вибору, ми гарантуємо якісне та компетентне навчання. ⠀ Денна та заочна форма навчання дозволить вам вибрати оптимальний режим, щоб зручно поєднувати навчання з іншими сферами життя.

У нас працюють висококваліфіковані викладачі, які мають великий досвід роботи та докладають максимум зусиль для вашого успіху. ⠀ Наш Університет не лише про навчання, а й про яскравий студентський рух

Дізнайтеся унікальні умови навчання у 2024-2025 роках на дні відкритих дверей 30 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Джона Маккейна, 33.

Не втрачайте шансу на успішне майбутнє разом з Таврійським національним університетом імені В. І. Вернадського!

Відвідай український Крим у центрі Києва!

Приймальна комісія чекає на Ваші запитання та готова надати всю необхідну інформацію! pk@tnu.edu.ua,

• +38 (093) 642-37-59 – вступ на основі ПЗСО
  • +38 (066) 363-09-21 – вступ на основі НРК5 (коледж)
  • +38 (098) 455-95-76 – вступ на магістратуру