ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЗАХІД

За волонтерської ініціативи, за підтримки кафедри філософії Навчально-наукового гуманітарного інституту Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського та Благодійного фонду “Ковчег Життя” в межах проекту допомоги захисникам країни “ДОПОМАГАЄМО – ПЕРЕМАГАЄМО”, був проведений патріотично-виховний захід присвячений до “Дня миру” – “Мій малюнок захиснику країни”. Захід відбувся в Спеціалізованій школі 211 міста Києва.
З впевненістю можна сказати, що дитячими рученятами створювались неповторні малюнки, які підтримують і нададуть нашим захисникам ще більше сил та міці у визвольній війні. На знак подяки діти писали листи невідомому, але такому рідному і відважному воїну. Наприкінці заходу були вручені подарунки, що люб’язно надало ТОВ “Папірус”. Обереги, створені в етнічній традиції, зайняли особливе місце в подарунковому наборі: “Разом до перемоги”.