ЗАПРОШЕННЯ НА ПОСВЯТУ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Дорогі студенти, батьки та викладачі!
З радістю анонсуємо урочисту подію, яка відбудеться 02 жовтня 2023 року о 12:00 в Актовій залі Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського – “Посвята першокурсників у студенти”!
Новий навчальний рік – це час нових можливостей, друзів та досягнень. Для наших першокурсників це особливо важливий момент, коли вони стають повноцінними членами університетської спільноти. Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цієї урочистої події щоб підтримати наших студентів нового набору у цей важливий момент їхнього життя. Нехай ця подія стане початком неймовірних подорожей, навчальних досягнень і незабутніх моментів. Ласкаво запрошуємо всіх на “Посвяту першокурсників у студенти”! З нетерпінням чекаємо на Вас 02 жовтня о 12:00 в Актовій залі Університету.

З найкращими побажаннями,
Адміністрація Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.