Центр реінтеграції та розвитку Криму

Центр реінтеграції та розвитку Криму (далі – Центр) створений на базі Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського (далі – Університет) як структурний підрозділ Університету і є майданчиком для співпраці між Університетом та експертами Експертної мережі «Кримська платформа», представниками громадськості (далі – ЕМКП).

Візія діяльності Центру: «Центр реінтеграції та розвитку Криму є ефективним інструментом формування та реалізації політики реінтеграції й подальшого розвитку Кримського півострова, і, водночас,  є учасником формування нової еліти українського Криму в усьому його багатонаціональному розмаїтті».

Місія Центру на сучасному етапі (в 10-річній перспективі): «Бути ініціатором формування, розробки та підготовки умов, інструментів та кадрів для забезпечення процесу реінтеграції та подальшого розвитку деокупованого Криму».

Центр здійснює освітню, наукову, просвітницьку і дослідницьку діяльність, та проводить інші заходи щодо питань реінтеграції та подальшого розвитку деокупованого Кримського півострова.

Центр створено відповідно до Статуту Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, рішенням Вченої ради Таврійського національного університету від 30 січня 2024 року. Положення Центру затверджено наказом ректора Університету №42-ОД від 26 березня 2024 року.

Початковий термін створення Центру встановлюється до 1 липня 2034 року.

У своїй діяльності Центр керується Конституцією України, Законом України «Про вищу освіту», Законом України «Про державно-приватне партнерство», іншими нормативно-правовими актами, Статутом Університету, Положенням Центру, договорами та угодами, які укладаються у процесі функціонування Центру.

Крим – це Україна!

Центр реінтеграції та розвитку Криму

Співкоординатор Центру

Юксель Гаяна Заїрівна