Навчально-науковий гуманітарний інститут

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ІНСТИТУТ є структурним підрозділом Таврійського національного інституту імені В.І. Вернадського.

Головна місія інституту – надання якісних освітніх послуг з використанням інформаційно-комунікаційних технологій; поглиблення змісту та поширення спектру освітніх послуг; удосконалення науково-методичного забезпечення навчального процесу; сприяння адаптації молоді з тимчасово окупованих територій до освітніх стандартів України.

У складі інституту функціонують три кафедри, які забезпечують підготовку здобувачів вищої освіти бакалаврського, магістерського рівнів, а також освітньо-наукового рівня доктора філософії за спеціальностями: 014 «Середня освіта (Історія та правознавство)»; 032 «Історія та археологія», 033 «Філософія»; 034 «Культурологія»; 052 «Політологія»; 053 «Психологія»; 081 «Право»; 231 «Соціальна робота».

Інститут визначає шість основних напрямів діяльності:

1) освітній процес;

2) дослідження та інновації;

3) міжнародне співробітництво;

4) інформатизація;

5) розвиток людського потенціалу;

6) фінансове забезпечення.

Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського має підписані Меморандуми про співпрацю, що надає можливість студентам інституту проходити практику на базі різних установ та підприємств.

Кожного року на базі Інституту проходять міжнародні науково-практичні конференції; круглі столи; науково-практичні семінари; різноманітні заходи для студентів за участю практиків та державних діячів.

Видаються фахові наукові журнали (категорії «Б») «Вчені записки Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського»:

• серія «Юридичні науки»;
  • серія «Історичні науки»;
  • серія «Психологія».
Директор ННГІ

ХОВПУН Олексій Сергійович

доктор юридичних наук, доцент

Шановні абітурієнти!

Обираючи свій самостійний шлях у життя, Ви маєте унікальну нагоду скористатися надбаннями та напрацьованим досвідом підготовки висококваліфікованих фахівців у нашому навчальному закладі, а за період навчання корисно та цікаво провести студентські роки.

Навчальний процес складається не тільки з теоретичних занять та практики, але й розвитку Ваших інтересів та захоплень. З цією метою в університеті створено: студентське самоврядування, наукові гуртки, різноманітні заходи із запрошеними практиками. Ми завжди готові допомогти реалізувати ваші пропозиції та ідеї щодо навчання!

З нетерпінням чекаємо Вас у нашому інституті, в нашій динамічній, інноваційній та продуктивній академічній спільноті!

Ховпун Олексій Сергійович

Заступник директора ННГІ

ЧАСОВА Тетяна Олександрівна

кандидат юридичних наук, доцент